karnet Bydgoszcz film & weekend STANDARD

  01-03.09. – 50 zł 

KUP KARNET:  https://www.bilety24.pl/inne/892-karnet-bydgoszcz-film-weekend-standard-92676?id=504661

Obejmuje akredytację na wszystkie płatne wydarzenia 9. Przeźrocza Festiwal Filmowy w dniach 1-2.09.2023 r. Bonusem do karnetu jest pakiet rekomendacji i zniżek do innych atrakcji turystycznych w Bydgoszczy, z którego można skorzystać podczas całego weekendu, a szczególnie 3.09.2023, czyli po zakończeniu festiwalu.

– do kupienia stacjonarnie w kasie kina Orzeł lub online na bilety24.pl

Po zakupie karnetu należy odebrać identyfikator z kasy kina Orzeł. Identyfikatory będą wydawane od dnia 01.09.

– Karnety nie obowiązują na wydarzenia wymagające zapisów lub odbioru darmowych wejściówek – należy zapisać się lub pobrać darmową wejściówkę na zasadach opisanych w programie festiwalu.

– Przy wejściu na wydarzenie (salę kinową lub inne miejsce) należy przedstawić identyfikator.

– Wejściówkę na film zamknięcia festiwalu w sobotę, 02.09 (ostatni film tego dnia w Kinie Orzeł) należy odebrać w kasie kina Orzeł oddzielnie, poza odbiorem identyfikatora.

Po zakupie pakietu skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na adres bydgoszczfilmandweekend@koloroffon.pl, w tytule maila wpisz nazwę zakupionego karnetu. Tylko dzięki temu będziemy w stanie poinformować Cię o  przygotowanych dla Ciebie rekomendacjach i zniżkach.

 
ŻYCZYMY UDANYCH SEANSÓW! DO ZOBACZENIA!

Kupując karnet/pakiet wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Stowarzyszenie Koloroffon danych osobowych na zasadach określonych w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), w celu kompleksowej realizacji oferty Bydgoszcz film&weekend.

Skip to content