karnet PRO

08-2.09.2023 – 120 zł 

KUP KARNET https://www.bilety24.pl/inne/892-przezrocza-karnet-pro-92674?id=504660

Karnet PRO pozwala znaleźć się bliżej centrum wydarzeń. Obejmuje akredytację na wszystkie płatne wydarzenia 9. Przeźrocza Festiwal Filmowy, ale  dodatkowo, daje wyjątkową możliwość wzięcia udziału w pozaprogramowych spotkaniach z gośćmi festiwalu (wśród nich reżyserki i reżyserzy, dziennikarki_rze i filmoznawcy_czynie). Informować o nich będziemy wyłącznie drogą mailową. W prezencie dostaniesz także zestaw festiwalowych upominków – koszulkę i inne gadżety.

– do kupienia stacjonarnie w kasie kina Orzeł lub online na bilety24.pl

Po zakupie karnetu należy odebrać identyfikator z kasy kina Orzeł. Identyfikatory będą wydawane od dnia 27.08.2023.

 – Karnety nie obowiązują na wydarzenia wymagające zapisów lub odbioru darmowych wejściówek – należy zapisać się lub pobrać darmową wejściówkę na zasadach opisanych w programie festiwalu.

– Przy wejściu na wydarzenie (salę kinową lub inne miejsce) należy przedstawić identyfikator.

– Wejściówkę na film zamknięcia festiwalu w sobotę, 02.09 (ostatni film tego dnia w Kinie Orzeł) należy odebrać w kasie kina Orzeł oddzielnie, poza odbiorem identyfikatora.

 
ŻYCZYMY UDANYCH SEANSÓW! DO ZOBACZENIA!

Kupując karnet wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Stowarzyszenie Koloroffon danych osobowych na zasadach określonych w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), w celu kompleksowej realizacji oferty.

Skip to content